• امروز دوشنبه بیست و نهم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

مهر تحصیلی

مسابقات قرآن کریم

شمیم خدمت

کلید سعادت بشریت قرآن است

کلید سعادت بشریت قرآن است

امام جمعه کرمانشاه: کلید ره یافت از مشکلات و گرفتاری های بشر در قرآن است.

 چهارشنبه 17 شهریور 1400   25  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه امام جمعه کرمانشاه در آیین اختتاحیه چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بر ضرورت تتبع و فهم قرآن تأکید کرد.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: باید برنامه ها و افکار را به قرآن عرضه می کنیم، اگر مخالفت نداشت قابل قبول است.
وی افزود: ما صاحب گنجینه های بزرگی هستیم که مدیریت انسان و جامعه را در پی دارد، لذا می بینیم امام راحل یک شخصیت غیر معصوم بود ولی با تأسی به قرآن به استکبارو آ مریکا نهیب می زد.
آیت الله علماء تأکید کرد: امروز قوی ترین مواضع مترقیانه و ضد استکباری را مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دارند، چون برنامه های ایشان بر مدار دستورات قرآن است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: بیایید همگان به قرآن چنگ بزنیم، تا زندگی سعادتمندی را برای خود در دنیا و آخرت بدست آوریم.
امام جمعه کرمانشاه پیرامون اهمیت قرآن و محک احادیث معصومین با قرآن خاطر نشان ساخت: باید تمام احادیث منطبق با قرآن باشد زیرا قرآن از یک قدرت و قوت و پشتوانه بزرگ الهی برخوردار است و لازم نداریم چیزی از خارج به آن اضافه کنیم،
و خود قرآن خودش را تفسیر می کند و آموزه های آن را در حکومت داری در دانشگاه ها در صنایع در سیاست وارد کنیم، چون قرآن با فظرت سرو کار دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار