• امروز جمعه بیست و هشتم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

مراسم سالگرد ارتحال امام‌‌خمینی(ره) در بقاع شاخص کرمانشاه برگزار می شود

مراسم سالگرد ارتحال امام‌‌خمینی(ره) در بقاع شاخص کرمانشاه برگزار می شود

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام‌‌خمینی(ره) در بقاع شاخص استان کرمانشاه خبر داد.

 پنج شنبه 13 خرداد 1400   29  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین صالحی گفت: به منظور بزرگداشت ایام حزن و اندوه نیمه خرداد، برنامه هایی توسط این اداره کل در بقاع متبرکه شاخص استان برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری در شب و یا روز ارتحال آن حضرت در بقاع متبرکه دارای ظرفیت از جمله این برنامه هاست.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه سیاه پوش کردن و نصب ثمثال مبارک بزرگ معمار انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه دانست و اظهار داشت: در این ایام تعداد ۱۴ محفل انس با قرآن کریم در بقاع و مساجد و همچنین جلسات قرائت گروهی قرآن و اهدای ثواب آن به روح امام راحل به هنگام اجرای مراسم ارتحال برگزار خواهد شد.

وی بر رعایت اختصار در برنامه ها تاکید کرد و بیان داشت: برپایی مراسم بزرگداشت قیام‌خونین پانزده خرداد در فضای مجازی با پخش نماهنگ ازماذنه های بقاع متبرکه نیز از جمله برنامه های این ایام می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین صالحی تصریح کرد: همچنین مراسم عزاداری و سخنرانی به مناسبت سالروز شهادت شیخ الائمه امام جعفرصادق علیه السلام در بقاع متبرکه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار