• امروز جمعه بیست و هشتم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

مدیرکل اوقاف وامور خیریه کرمانشاه: امام خمینی (ره) ارزش‌های اسلامی را در راس امور قرار داد

مدیرکل اوقاف وامور خیریه کرمانشاه: امام خمینی (ره) ارزش‌های اسلامی را در راس امور قرار داد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، به تاسی از مکتب اهل بیت(ع) و به ویژه امام جعفر صادق (ع) و امام باقر(ع)، پرچم اباعبدالله(ع) را مجددا احیا کرد و ارزش‌های اسلامی را در راس نشاند.

 سه شنبه 11 خرداد 1400   41  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه حجت الاسلام و المسلمین "محمد صالحی" روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: مکتب تشیع و فقه پویای اسلام از وجود نازنین امام صادق(ع) است که همین کار فرهنگی را در یک هزار و ۴۰۰سال پیش بدون امکانات، بدون بلندگو یا استفاده از فضای مجازی ترویج دادند.

وی ادامه داد: اقدامات ایشان گویای این مطلب است که چگونه می شود دانشگاهی را بدون هیچ امکاناتی تاسیس کرد و ایشان موسس دانشگاه اسلام است.

حجت الاسلام صالحی با بیان اینکه در آستانه رحلت فرزند برومند اهل بیت(ع) امام راحل هستیم، به در پیش بودن قیام ۱۵خرداد نیز اشاره کرد و از این مناسبت به عنوان یکی از روزهای مهم اسلام و تاریخ تشیع یاد کرد.

وی به در پیش بودن سالروز آغاز رهبری مقام معظم رهبری نیز اشاره کرد و گفت: به حقیقت ایشان صالح ترین فرد برای ادامه راه امام (ره) و شهدا هستند.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان کرمانشاه اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب سالهاست نگهبان ارزش های اسلامی و دستاوردهای مردم بزرگ ایران هستند و خواهان عمر باعزت برای ایشان از درگاه حضرت حق هستیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار