• امروز جمعه بیست و هشتم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

ضرورت مجهز بودن روابط عمومی‌ها به روش‌های نوین اطلاع‌رسانی جهت آگاه سازی اذهان عمومی

ضرورت مجهز بودن روابط عمومی‌ها به روش‌های نوین اطلاع‌رسانی جهت آگاه سازی اذهان عمومی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه مجهز بودن روابط عمومی به علم روز و روش‌های نوین اطلاع رسانی و تولید اخبار در فضایی شفاف جهت آگاه‌سازی اذهان عمومی را امری لازم و ضروری دانست و بر بهره‌گیری هرچه بیشتر از این دانش تأکید کرد‌.

 دوشنبه 27 اردیبهشت 1400   49  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه با اشاره به فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت، روز روابط عمومی و ارتباطات، اظهار کرد: روابط عمومی منعکس کننده و نمایانگر اهداف و رسالت هر سازمان است.

💠وی با بیان اینکه نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت‌های حرفه‌ای از مشخصه‌های روابط عمومی در عصر ارتباطات است، افزود: در جهان کنونی که نقش رسانه و فضای مجازیِ متأثر از آن بسیار قوت گرفته، روابط عمومی‌ها قلب تپینده سازمان‌ها در ابعاد گوناگون به شمار می روند‌.

⬅مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه روز روابط عمومی و ارتباطات فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را به عنوان هنر هشتم مرور کنیم، گفت: امروز موفقیت سازمان‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ها وابسته است.

📍حجت‌الاسلام صالحی تصریح کرد: روابط عمومی‌ها نه بعنوان یک بازوی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی تصمیم ساز در هر سازمان مطرح هستند و نقش مهمی در پیشبرد و نمایاندن اهداف آن سازمان دارند.

◽مدیرکل اوقاف استان بیان کرد: روابط عمومی جایگاهی ویژه و تاثیرات بسزایی در تسهیل امور مردم و ارتباطات آنان با سازمان‌ها دارد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار