• امروز جمعه بیست و هشتم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

ظرفیت‌ های نیات واقفین کرمانشاه برای مقابله با کرونا بسیج شد

ظرفیت‌ های نیات واقفین کرمانشاه برای مقابله با کرونا بسیج شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: تمام ظرفیت‌ اجرای نیات واقفین این استان برای مقابله با ویروس کرونا بسیج شد.

 دوشنبه 4 اسفند 1399   94  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی ظهر امروز در مراسم تجلیل از ۸۶ مبلغ جهادی استان کرمانشاه در عرصه سلامت و مقابله با ویروس کرونا که با حضور مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در آستان مقدس امامزاده ابراهیم شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تمام ظرفیت‌ اداره کل اوقاف استان، برای مقابله با این ویروس منحوس به میدان آمد.

وی با بیان اینکه در شرایطی که جهان در اثر این ویروس با مشکلاتی از جمله دستبرد به فروشگاه‌ها مواجه بودند، افزود: تمام ظرفیت‌اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از محل اجرای نیات واقفین این استان برای مقابله با این ویروس بسیج و هزینه شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه روحانیون مدافعان گمنام حوزه سلامت بودند که در بیمارستان‌ها به بیماران مبتلا به کرونا خدمت می‌کردند، تصریح کرد: این مبلغان جهادی در بخش‌های مختلف از جمله تغسیل، تدفین، توزیع بسته‌های معیشتی، دارو و درمان و .... خالصانه به ارائه خدمت به مردم استان کرمانشاه پرداختند.

صالحی افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۷۰ میلیارد ریال بسته معیشتی و ۷ میلیارد ریال مواد بهداشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده این استان توزیع کرده است/ انتهای خبر

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار