• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

حضور ماموستا قادری امام جمعه شهرستان پاوه در اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه

حضور ماموستا قادری امام جمعه شهرستان پاوه در اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه

ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه شهرستان پاوه، صبح امروز (27 بهمن) ضمن حضور در اداره کل اوقاف و امورخیریه استان از خدمات صورت گرفته توسط اوقاف خصوصاً در مناطق اهل سنت تقدیر کرد.

 دوشنبه 27 بهمن 1399   57  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ در این دیدار صمیمانه که در محل دفتر‌مدیرکل اوقاف استان انجام شد، امام جمعه شهرستان پاوه از خدمات یکسال اخیر اوقاف خصوصا در راستای کمک رسانی به مردم در ایام کرونا قدردانی کرد و گفت: سنت حسنه وقف از احکام ارزشمند اسلام است که در آن خیرات و برکات بسیار نهفته است.

وی افزود: طی یکسال اخیر یکی از دستگاه هایی که در امر خدمت رسانی به مردم نقش داشته، اوقاف بوده است و جا دارد از مدیریت حجت الاسلام و المسلمین صالحی در این خصوص قدردانی کنیم که علاوه بر این حامی طلاب و روحانیون منطقه اهل سنت نیز بوده اند.

مدیرکل اوقاف استان نیز در ادامه امام جمعه پاوه را عامل وحدت و تقریب مذاهب اسلامی در منطقه و در کشور دانست و اظهار داشت: بدون شک ترویج فرهنگ وقف بعنوان یکی از احکام متعالی اسلام در جامعه نیازمند اهتمام علماء و روحانیون است و انصافا جناب ماموستا قادری به عنوان یکی از یاوران وقف همواره حامی اوقاف در منطقه و حتی در استان بوده است که از ایشان قدردانی می کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار