• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

تجلیل از نخبگان قرآنی کمیته امداد کرمانشاه +تصاویر

تجلیل از نخبگان قرآنی کمیته امداد کرمانشاه +تصاویر

مراسم تجلیل از فعالان و نخبگان قرآنی کمیته امداد استان کرمانشاه، با حضور مدیران کل اوقاف و کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه در سالن اجتماعات کمیته امداد استان کرمانشاه برپا شد.

 شنبه 25 بهمن 1399   98  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه،
در این مراسم که صبح امروز ۲۵ بهمن در سالن اجتماعات کمیته امداد برگزار شد، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه اظهار کرد: نخبگان قرآنی و علمی تحت پوشش کمیته امداد در واقع الگو‌های ممتازی هستند که با کمترین و حداقل امکانات به جایگاه ارزشمندی دست یافته‌اند.

وی با اشاره به کار‌های ارزشمند این نهاد، چون حمایت از نخبگان به‌ویژه در عرصه قرآنی، افزود: نخبگان با استعداد با تکیه بر توانایی خود و حمایت نهاد ارزشمندی چون کمیته امداد به موفقیت‌هایی در جامعه دست یافته‌اند که این امر جای قدردانی دارد.

حجت‌الاسلام صالحی درادامه خطاب به نخبگان قرآنی حاضر در این جلسه، گفت: باید افتخاراتی که به‌دست آورده‌اید را بیش از پیش حفظ کنید و نه تنها باید به خودتان افتخار کنید بلکه باید الگوی مثبتی برای اطرافیان و جامعه خود باشید.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه تصریح کرد: جامعه به وجود فرزندانی، چون شما که در فضای پیچیده کنونی در مسیر قرآن قرار گرفته اید افتخار می‌کند.

وی با اشاره به خودباوری نخبگان تحت حمایت، برگزاری این همایش را فرصتی برای رشد نخبگان دانست و افزود: قدر جایگاه و منزلت خود را بدانید تا با تلاش خود بتوانید نه تنها در کشور بلکه در جهان مفید و مؤثر باشید.

حجت‌الاسلام صالحی بر ضرورت اهتمام به موفقیت جوانان و دانش‌آموزان و بسترسازی بیشتر برای شکوفایی استعداد‌های آنان تأکید کرد.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه با اشاره به اینکه انقلاب ما اصلش بر مبنای فرهنگ قرآنی است و برای فرهنگ و اسلام قیام کردیم، گفت: امسال برای خدمتگزاران عرصه فرهنگ سال سختی بود، اما کار تعطیل نشد و می‌بینیم که در مسابقات مختلف قرآنی رتبه‌های برتری در کشور توسط فرزندان کمیته امداد کسب شده است و این بسیار ارزشمند است.

وی به مشکلات و وضعیت سخت اقتصادی در جامعه نیز اشاره کرد و افزود: کشور ما همه‌جانبه تحریم شده و این مشکلات اقتصادی بهای حریت و آزادی ما است و این نشان از آن دارد که ما زیر یوق استکبار و آمریکا نیستیم و انقلاب ما را آزاد کرد و بهای این آزادی سخت است.

حجت‌الاسلام صالحی در پایان با بیان اینکه به‌همت دستگاه‌های خدمت‌رسان در شرایط متاثر از کرونا، افراد متضرر از این بیماری و کم برخوردار جامعه رها نشدند، اظهار کرد: آینده از آن مستضعفان است و این جمله ساده شعار نیست، این یک وعده الهی است و در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است؛ «و نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ».

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار