• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

شورای اداری  اوقاف کرمانشاه تشکیل شد

شورای اداری اوقاف کرمانشاه تشکیل شد

شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه تشکیل شد

 سه شنبه 23 دی 1399   64  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل، معاونین و روسای ادارات ستادی و اجرایی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه  22 دی ماه در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه در ابتدای این جلسه که به منظور بررسی عملکرد نه ماهه ادارات و معاونت ها تشکیل شده بود، با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری ، گفت:دستور صریح مقام معظم رهبری مبنی بر عدم ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور، نشان از روشنگری معظم له دارد و ان شاءاله واکسن ساخت ایران بزودی آماد می شود و این افتخاری است برای کشور ما.

وی افزود:  اوقاف کرمانشاه دارای پتانسیل خوبی است و بحمدالله تا کنون اقدامات خوبی در حوزه های مختلف در راستای اجرای نیات واقفین انجام شده اما به این اندازه نباید اکتفا کرد .

وی با بیان اینکه  انجام امور محوله بایستی مبتنی بر نظم و انضباط باشد، تصریح کرد: نظم در امور مقدمه انجام کار است و دو عنصر جدیت و تعهد لازمه رسیدن به اهداف سازمانی است.

در ادامه پس از بررسی عملکرد نه ماهه ادارات و معاونت ها در حوزه های مختلف، احکام‌مسئولیت معاون فرهنگی اجتماعی، رئیس اداره امور قرآنی، رئیس اداره تحقیق،روسای نواحی یک و دو کرمانشاه، رئیس اداره پاوه و مسئول نمایندگی سنقر به مدت ۲ سال به ایشان ابلاغ گردید.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار