• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در کرمانشاه آغاز شد+تصاویر

توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در کرمانشاه آغاز شد+تصاویر

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشا ه گفت: ۱۰ هزار بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی تا پایان ایام فاطمیه (س) در استان توزیع می شود.

 یک شنبه 14 دی 1399   81  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم توزیع کمک‌های مومنانه که در مسجد الزهرا (س) شهرک پردیس برگزار شد، با اشاره به توزیع ۱۰ هزار بسته کمک مومنانه در طرح شهید سلیمانی، اظهار کرد: یکی از کارهای بسیار مهمی که در این طرح آغاز شده، توزیع کمک‌های مومنانه بین‌ مردم کم برخوردار و اقشار آسیب دیده از کروناست که امروز چهار هزار بسته معیشتی آماده و توزیع خواهد شد.
وی با بیان اینکه ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان است، افزود: تا پایان ایام فاطمیه ۶ هزار بسته دیگرنیز توزیع می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان دیگر اقدامات انجام گرفته، تصریح کرد: طبخ و توزیع هشت هزار پرس غذای گرم در بقاع متبرکه و توزیع گوشت گرم با ذبح ۱۴ رأس گوسفند و توزیع بین حاشیه نشینان شهر از دیگر اقدامات صورت گرفته در قالب این طرح است.
حجت الاسلام صالحی خاطر نشان کرد: همچنین ۴۵ محفل انس با قرآن کریم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و مسابقه کتاب خوانی با محوریت سردار دل‌ها برگزار شده است.
وی یادآور شد: در طرح حاج قاسم سلیمانی ویزیت رایگان در مناطق محروم، اهدا لباس گرم و تأمین جهیزیه برای اقشار نیازمند و نذر خون نیز انجام گرفته است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار