• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

کارگاه آموزشی تخصصی صوت و لحن و تجوید قرآن کریم برگزار می گردد

کارگاه آموزشی تخصصی صوت و لحن و تجوید قرآن کریم برگزار می گردد

رئیس اداره امورقرآنی اداره کل اوقاف کرمانشاه از برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی تجوید و صوت و لحن قرآن کریم در کرمانشاه خبر داد

 دوشنبه 8 دی 1399   170  0      

کارگاه آموزشی تخصصی تجوید و صوت و لحن قرآن کریم ویژه خواهران و برادران قاری، مرتل و حافظ به همت اداره کل اوقاف‌ و امورخیریه استان کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ سهیلی افزود: دوره ی دو روزه ی کارگاه آموزشی صوت و لحن با حضور قاری و داور مطرح بین المللی جمهوری اسلامی ایران استاد حاج احمد ابوالقاسمی در کرمانشاه برگزار می گردد.

وی ادامه داد: کارگاه صوت و لحن روزهای شنبه سیزدهم و یکشنبه چهاردهم دی ماه در سالن اجتماعات فرهنگسرای گل نرگس واقع در ابتدای شهرک ژاندارمری برپا می شود.
وی اظهار داشت: کارگاه تجوید نیز با حضور استاد محمدرضا پورزرگری ۳۰ دی ماه در مجتمع آل آقا کرمانشاه برگزار خواهد شد.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف کرمانشاه تصریح کرد: استعدادهای درخشان و ارزشمندی در استان وجود دارد که بایستی بیش از پیش پرورش یابند و به همین منظور اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان درنظر دارد از هم اکنون تا آغاز مرحله کشوری چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اقدام به برگزاری کلاس های صوت و لحن‌، تجوید و حفظ نماید که ان شاءاله شاهد تحولی در این زمینه باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار