• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

بازدید مدیر و کارکنان اداره کل اوقاف استان کرمانشاه به مناسبت روز پرستار از بیمارستان فارابی+ تصاویر

بازدید مدیر و کارکنان اداره کل اوقاف استان کرمانشاه به مناسبت روز پرستار از بیمارستان فارابی+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ مدیر و کارکنان اداره کل اوقاف استان به مناسبت روز پرستار با کادر درمان و پرستاران بیمارستان فارابی کرمانشاه دیدار کردند.

 چهارشنبه 3 دی 1399   124  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمّد صالحی مدیرکل اوقاف استان در این دیدار که با حضور رئیس، پرستاران و کادر درمان این بیمارستان انجام شد، پرستاران را ادامه دهندگان راه حضرت زینب کبری(س) دانست و تصریح کرد: شما پرستاران با الگوگیری از حضرت زینب کبری(س) زندگی و سلامت خود را وقف خدمت به بیماران کرده اید و این اجری عظیم را در پی دارد.
وی افزود: اجر کار پرستاران به عنوان مدافعان سلامت در ایامی که جهان درگیر بیماری کرونا شده است بیش از پیش بوده و ارزش کار شما عزیزان دوچندان خواهد بود.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اظهار داشت: اگر نبود لطف خدا و فداکاری ها و رشادتهای پزشکان و پرستاران مقابله با این بیماری امکان پذیر نبود.
حجت الاسلام صالحی افزود: امروز جایگاه مدافعان سلامت همان جایگاه بسیجیانی است که زمانی در خط مقدم با دشمن می جنگدیدند و لذا بر دستان تک تک شما عزیزان بوسه می زنیم و قدردان زحمات و فداکاری هایتان هستیم.
گفتنی است در پایان این دیدار با اهداء قرآن کریم وشاخه های گل از کادر درمان و پرستاران بیمارستان فارابی کرمانشاه تجلیل شد 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار