• امروز یک شنبه بیست و هشتم دی 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

بازدید مدیرکل اوقاف استان از روند اجرایی ساخت بقعه احمدابن اسحاق(ره)

بازدید مدیرکل اوقاف استان از روند اجرایی ساخت بقعه احمدابن اسحاق(ره)

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از روند ساخت و ساز پروژه حرم حضرت احمد بن اسحاق قمی (ره) در سرپل ذهاب بازدید کرد.

 چهارشنبه 5 آذر 1399   42  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در معیت امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب با حضور در حرم احمد بن اسحاق (ره) از روند ساخت و ساز این پروژه مذهبی در شهرستان بازدید کرد.
حجت الاسلام و المسلمین صالحی در حاشیه این بازدید گفت : در سفر به شهرستان سرپل ذهاب به همراه امام جمعه این شهرستان از پروژه ساخت و توسعه حرم احمد بن اسحاق (ره)بازدید و روند اجرایی این پروژه مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود :  پروژه ساخت حرم احمد بن اسحاق سرپل ذهاب با همت مسئولین  استانی و تلاش و پیگیری های امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب در حال اجرا می باشد و پیشرفت فیزیکی مناسبی دارد.
 مدیرکل اوقاف استان تصریح کرد : ساختمان حرم احمد بن اسحاق در جریان زلزله سال ۱۳۹۶ به کلی تخریب شد و امروز با تلاش و پیگیری های انجام شده در حال ساخت می باشد که عملیات عمرانی آن تا پایان سال به اتمام خواهد رسید .
صالحی اذعان داشت : حرم احمد بن اسحاق یک مرکز فرهنگی و پایگاه بزرگ مذهبی در غرب کشور است که بعد از افتتاح و بهره برداری از آن در خدمت فرهنگ غنی و ناب شیعه قرار خواهد گرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار