• امروز جمعه چهارم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ در کرمانشاه برگزار شد

آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ در کرمانشاه برگزار شد

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ قرآن کریم در ۲۱ شهریورماه در کرمانشاه برگزار شد.

 جمعه 21 شهریور 1399   156  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه ، آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ قرآن سازمان اوقاف در کرمانشاه امروز (جمعه) ۲۱ شهریورماه در شهرستان های استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در این باره اظهار کرد: پیش از این برنامه آزمون شفاهی حفظ و مفاهیم قرآن ویژه سنین زیر ۱۰ سال قرار بود در نهم اسفندماه سال گذشته برگزار شود که زمان آن بعلت شیوع کرونا به تعویق افتاد.

وی تصریح کرد: در طرح تشویقی قرآن ۱۵۹ نفر از حفاظ قرآن کریم حضور دارند که از این تعداد ۱۳۷ نفر خواهر و ۲۲ نفر از برادران هستند.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه با اشاره به اینکه این طرح در ۱۲ شهرستان استان کرمانشاه برگزار شد، گفت: طرح تشویقی حفاظ با حضور داوران استانی از سوی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام صالحی بیان کرد: در آزمون شفاهی قرآن ویژه رده سنی زیر ۱۰ سال نیز ۳۴۱ نفر حضور داشتند که از این تعداد ۱۳۲ پسر و ۲۰۹ نفر دختر هستند.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه تصریح کرد: آزمون شفاهی قرآن زیر ۱۰ سال در استان کرمانشاه در ۱۱ حوزه امروز جمعه ۲۱ شهریورماه برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار