• امروز جمعه چهارم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

اوقاف کرمانشاه با تمام پتانسیل برای تربیت یک نسل قاری و حافظ اعلام آمادگی می کند/۳۵ استاد قرآنی در کرمانشاه تجلیل شدند

اوقاف کرمانشاه با تمام پتانسیل برای تربیت یک نسل قاری و حافظ اعلام آمادگی می کند/۳۵ استاد قرآنی در کرمانشاه تجلیل شدند

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: اوقاف کرمانشاه با تمام پتانسیل برای تربیت یک نسل قاری و حافظ اعلام آمادگی می کند

 پنج شنبه 20 شهریور 1399   54  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی در نشست تخصصی رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه با اساتید قرآنی استان گفت: حضوراستاد قره شیخلو در راس امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه تاثیربسزایی در پیشبرد برنامه های قرآنی دارد زیرا ایشان از جنس قاریان است و اشراف کامل به برنامه ها و دغدهه ها دارد.

وی افزود: حضور ایشان در استان ‌فرصت مغتنمی شد برای ماکه برنامه های خوبی اجرا کنیم که ثمره آن دو نشست تخصصی با مربیان و اساتید قرآن کریم بود.

حجت الاسلام صالحی اظهار داشت: یکی از افتخارات اوقاف خدمت به قرآن است و هرچه جامعه قرآنی پویاتر باشد برنامه های اوقاف نیز پویاتر خواهد بود.

وی با اشاره به اجرای مطلوب مسابقات قرآن کریم تصریح کرد: به کمک شما اساتید امسال مسابقات قرآن بدون کم ترین مشکل و حتی اعتراض به آن شکل با توجه به محدودیت های کرونایی برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان خاطرنشان کرد: رقیب ما استان های همجوار نیستند بلکه رقبای ما مشهد و اصفهان است و باید همپای این دو استان عمل کنیم.

در پایان از تعداد ۳۵ استاد در حوزه قرآن کریم با اهداء لوح سپای و هدیه تجلیل شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار