• امروز سه شنبه چهارم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

برگزاری آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ در کرمانشاه

برگزاری آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ در کرمانشاه

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از برگزاری آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ قرآن کریم در ۲۱ شهریورماه در کرمانشاه خبر داد.

 شنبه 11 مرداد 1399   115  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه ، آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ قرآن سازمان اوقاف در کرمانشاه ۲۱ شهریورماه برگزار می‌شود.

در این رابطه حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، اظهار کرد: این طرح به دلیل شیوع کرونا و جلوگیری از شیوع بیماری در کشور به تعویق افتاد و قرار است با در نظر گرفتن شرایط ۲۱ شهریورماه در استان کرمانشاه برگزار شود.

وی افزود: پیش از این برنامه آزمون شفاهی حفظ و مفاهیم قرآن ویژه سنین زیر ۱۰ سال قرار بود در نهم اسفندماه سال گذشته برگزار شود که زمان آن به تعویق افتاد.

حجت‌الاسلام صالحی تصریح کرد: در طرح تشویقی قرآن ۱۵۹ نفر از حفاظ قرآن کریم حضور دارند که از این تعداد ۱۳۷ نفر خواهر و ۲۲ نفر از برادران هستند.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه با اشاره به اینکه این طرح در ۱۲ شهرستان استان کرمانشاه برگزار می‌شود، گفت: طرح تشویقی حفاظ با حضور داوران استانی از سوی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: از اهداف مهم اجرای طرح تشویقی حفاظ تثبیت و ارتقای محفوظات و ایجاد انگیزه برای حفظ و انس بیشتر با قرآن کریم است.

حجت‌الاسلام صالحی بیان کرد: در آزمون شفاهی قرآن ویژه رده سنی زیر ۱۰ سال نیز ۳۴۱ نفر حضور دارند که از این تعداد ۱۳۲ پسر و ۲۰۹ نفر دختر هستند.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه تصریح کرد: آزمون شفاهی قرآن زیر ۱۰ سال در استان کرمانشاه در ۱۱ حوزه برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار