• امروز شنبه هشتم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

برگزاری مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در سرپل‌ذهاب +تصاویر

برگزاری مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در سرپل‌ذهاب +تصاویر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در کرمانشاه در ۶ منطقه برگزار می‌شود که امروز این مسابقات در دومین منطقه ویژه متسابقین شهرستان های سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب برگزار شد.

 دوشنبه 9 تیر 1399   95  0      

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به جزئیات برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در این استان، گفت: امسال چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در کرمانشاه در ۶ منطقه برگزار می‌شود که امروز این مسابقات در شهرستان سرپل‌ذهاب ویژه متسابقین شهرستان های سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در سرپل‌ذهاب خبر داد و اظهار کرد: مسابقات قرآن کریم امسال در کرمانشاه در ۶ منطقه برگزار می‌شود که امروز این مسابقات در دومین منطقه استان برگزار شد.

وی افزود: برگزار این مسابقات از ۷ تیرماه آغاز و تا ۲۰ همین ماه ادامه دارد. مرحله استانی مسابقات در مردادماه برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام صالحی در خصوص ثبت‌نام مرحله شهرستانی مسابقات، گفت: اطلاع‌رسانی و ثبت‌ نام در چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف از ۶ اردیبهشت ماه آغاز و تا ۱۶ خردادماه ادامه داشت که با استقبال خوب مردم همراه بود.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه تصریح کرد: این دوره مسابقات در مرحله شهرستانی در رشته‌های حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق، ترتیل و اذان برگزار می‌شود.

وی درادامه با اشاره به وضعیت هشدار کرونا در استان در خصوص نحوه برگزاری مسابقات نیز گفت: اداره امور قرآنی اوقاف کرمانشاه از ابتدای رقابت‌ها از طریق پیام و تماس تلفنی با هر متسابق زمان حضور در سالن رقابت‌ها را متذکر شده تا هر شرکت‌کننده در زمان برنامه‌ریزی شده در سالن مسابقات حضور پیدا کند که این امر از تجمع تا حدود زیادی جلوگیری کرده همچنین فاصله‌گذاری براساس پروتکل‌های اعلامی از وزارت بهداشت در نظر گرفته شده و شرط ورود هر متسابق به سالن استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار