• امروز جمعه چهارم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

دعوت اداره‌کل اوقاف استان کرمانشاه از مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن

دعوت اداره‌کل اوقاف استان کرمانشاه از مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ دعوت بعمل آورد.

 دوشنبه 21 بهمن 1398   151  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، در بیانیه این اداره کل ضمن گرامی‌ داشت چهل و یکمین  فجر شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آمده است: ملت مجاهد و عظیم الشأن ایران  در بهمن ماه سال 57 پاداش مجاهدت های خود را با سرنگونی رژیم منحوس پهلوی و استقرار نظام جمهوری اسلامی دریافت کرد و طنین استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را به گوش جهانیان رساند. اینک چهل و یکمین بهار انقلاب را در حالی به شادی نشسته ایم که اربعین سردار رشید و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی است، و این مساله حضور گسترده تر همه اقشار مردم را می طلبد؛ لذا این راهپیمایی علاوه بر حمایت همه جانبه از نظام اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری پاسخی کوبنده بر تروریست جهانی و قاتلین سپهبد شهید است  .
بدینوسیله از کلیه کارکنان، اصحاب وقف، بقاع متبرکه، روحانیون و طلاب عزیز و همچنین مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می شود جهت تجدید بیعت با آرمان های والای شهدا و انقلاب اسلامی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن مهر تاییدی بر ادامه راه روشن آن بزرگواران بزنند..
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار