• امروز پنج شنبه یکم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

بقاع متبرکه کرمانشاه میزبان نیایشگران روز عرفه

بقاع متبرکه کرمانشاه میزبان نیایشگران روز عرفه

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: مراسم معنوی دعای پر فیض عرفه حضرت سید الشهداء (ع) در بقاع متبرکه شاخص استان برگزار می‌شود.

 یک شنبه 20 مرداد 1398   73  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام مهدی توسلی از برگزاری مراسم ویژه روز نیایش (روز عرفه) همراه با قرائت دعای عرفه در جوار ۷ بقعه متبرکه شاخص استان کرمانشاه خبر داد.
وی با بیان اینکه روزعرفه و دعاي عرفه، از معنويت بسيار بالايي برخوردار است و بهترين ايام و فرصت براي خود شناسي و ارتباط با خداوند متعال است،تصریح کرد: دعای عرفه علاوه بر درس خودشناسی و خداشناسی آموزه دشمن‌شناسی و شناخت شیطان‌ نیز به انسان می‌دهد.
حجت الاسلام توسلی افزود: مومنان در این روز باید به مضامین بلند دعای عرفه توجه ویژه داشته باشند چرا که سخنان امام حسین (ع) که از اعماق وجودش نشعت می‌گرفت، آن‌چنان والاست که نیاز است به مضامین ک مفاهیم آن دقت کنیم.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در ادامه گفت: دعای عرفه در آستان مقدس امامزادگان ابراهیم(ع) کنگاور،مهدی(ع) هرسین،باقر(ع)بیستون،ابراهیم (ع)طاقبستان،سیده فاطمه (س) ،مسجد و زیارتگاه صاحب الزمان(عج) و امامزاده علی اکبر(ع) اسلام آباد قرائت خواهد شد.
وی در پایان از آحاد مردم ولایی و همیشه درصحنه استان کرمانشاه برای شرکت در این مراسم پرفیض معنوی در سطح بقاع متبرکه استان دعوت کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار