• امروز پنج شنبه یکم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

جلسه شورای عالی تبلیغ استان کرمانشاه برگزار شد

جلسه شورای عالی تبلیغ استان کرمانشاه برگزار شد

شورای عالی تبلیغ با حضور آیت الله علما امام جمعه کرمانشاه ، آیت الله محمدی عراقی و مدیران کل اوقاف و امور خیریه ، تبلیغات اسلامی و نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) تشکیل جلسه داد.

 یک شنبه 20 مرداد 1398   60  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، آیت الله "مصطفی علماء" در این نشست که با حضور اعضای شورای عالی تبلیغ استان و با موضوع تبلیغ ماه محرم و ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) برگزار شد ؛خاطرنشان کرد: طلاب باید برای تبلیغ برنامه ریزی مدون و حساب شده داشته باشند و بر اساس برنامه ریزی کارهای فرهنگی را پیش ببرند.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به استفاده مطلوب طلاب از ظرفیت های حقیقی و حقوقی تاکید کرد: برای موضوع بسیار مهم تبلیغ استفاده از ظرفیت نهادهای اثر گذار مثل بسیج بسیار مهم است.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علما ، آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری، گفت: باید اولویت های استان را رصد نموده و بر اساس اولویت ها حرکت کنیم.
وی افزود: مناطق محروم استان یکی از بهترین جایگاه های امر تبلیغ می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان از امادگی اعزام ۱۵۰ مبلغ اعزامی از قم توسط اداره کل اوقاف کرمانشاه خبر داد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار