• امروز یک شنبه بیست و هشتم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

برگزاری همایش تکریم امامزادگان در آستان مقدس امامزاده حسن(ع) اسلام آبادغرب

برگزاری همایش تکریم امامزادگان در آستان مقدس امامزاده حسن(ع) اسلام آبادغرب

همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان در آستان مقدس امامزاده حسن(ع) اسلام آبادغرب برگزار شد.

 پنج شنبه 20 تیر 1398   98  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و انور خیریه استان کرمانشاه؛ امام جمعه شهرحمیل در این مراسم با تبریک دهه کرامت گفت: امامزادگان جایگاه رفیع و عظیمی نزد مردم دارند و همه ما باید برای حفظ و نگهداری این میراث های معنوی تلاش کنیم.
حجت الاسلام میرعرب افزود: اجتماعاتی که به برکت یک مرقد مطهر تشکیل می‌شود نتایج اخلاقی، سیاسی، فرهنگی و گاهی اقتصادی را به همراه دارد و گاه در این اجتماعات و مکان‌ها اشخاص وقف‌هایی می‌کنند و انجام وقف موجب گسترش فضایی سالم در همه ابعاد زندگی می‌شود.
امام جمعه شهر حمیل خاطرنشان کرد: خداوند تقوا، توسل به اهل بیت(ع) و جهاد را درمان تمام دردها می‌داند و در واقع رعایت ابعاد عقلی در تفکر و اخلاق و عمل در چارچوب موازین الهی داشتن تقواست و توسل نیز مورد امر خداست و خداوند به ما سفارش کرده با توسل به اهل بیت(ع) او را طلب کنیم.
وی ابراز داشت: دشمنان به جایگاه والای امامزادگان پی برده اند و به همین دلیل نیز برای کمرنگ کردن اعتقادات و باورهای دینی مسلمانان و به ویژه شیعیان برنامه ریزی های لازم را انجام می دهند.
حجت الاسلام میرعرب عنوان کرد: حرم امامزادگان محل ذکر و یاد خداوند است و خادم بودن این مکان های مقدس نیز توفیق الهی و افتخار مهمی محسوب می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار