• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

تعداد ثبت نامی کرمانشاه در آزمون سراسری حفظ  قرآن ، از مرز ۴ هزار نفر گذشت

تعداد ثبت نامی کرمانشاه در آزمون سراسری حفظ قرآن ، از مرز ۴ هزار نفر گذشت

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت:تعداد ثبت نامی کرمانشاه در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن ، از مرز ۴ هزار نفر گذشت

 شنبه 22 دی 1397   61  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: از آغاز ثبت نام خوشبختانه استان کرمانشاه به لحاظ تعداد ثبت نامی همچنان دارای رتبه اول کشور است و این افتخار بزرگی محسوب می شود.
حجت الاسلام عباسیان افزود: از قدیم الایام کرمانشاه در حوزه قرآنی در سطح کشور زبانزد بوده و از آنجا که دارای بزرگترین موقوفه قرآنی نیز می باشد و این امر سندی بر تایید خبر است.
وی ادامه داد: ثبت نام در سامانه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از دهم دی ماه شروع شده و تا پنجم بهمن نیز ادامه دارد که ان شاالله تا پایان مهلت تعیین شده تعداد ثبت نامی از استان کرمانشاه بیش از سهمیه در نظر گرفته شده باشد.
حجت الاسلام عباسیان تصریح کرد:4075 نفر از 29893 کشور در سایت quranedu.ir تا امروز که دوازدهمین روز ثبت نامه ثبت شده و استان به همت ادارات اوقاف و ارشاد و برخی دستگاه های همسو رتبه اولی خود را تاحالا حفظ کرده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به عملکرد ادارات اوقاف استان در ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در بخش امامزادگان و بقاع متبرکه گفت: عملکرد ادارات اوقاف شهرستانها تا کنون را می توان خوب ارزیابی کرد اما لازم است تلاش بیشتری در این زمینه داشته باشند
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار