• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

آغاز ثبت‌نام طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه کرمانشاه

آغاز ثبت‌نام طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه کرمانشاه

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از آغاز ثبت‌نام طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه استان خبر داد.

 دوشنبه 4 تیر 1397   70  0      


حجت‌الاسلام مهدی توسلی، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره کل اوقاف کرمانشاه، گفت: ثبت‌نام طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه استان آغاز شد.
وی افزود: این طرح به منظور بهره‌برداری از ظرفیت‌ها و امکانات بقاع و تقویت بنیه دینی و معنوی جوانان اجرا می‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در ادامه به برگزاری جلسه ستاد استانی نشاط معنوی اشاره و اظهار کرد: قصد داریم تا برای اولین بار با دعوت از تمامی ارگان‌ها و نهادهای مرتبط با اوقات فراغت در راستای استفاده بهتر از این زمان برنامه‌ریزی کنیم.
حجت‌الاسلام توسلی به برگزاری اردوهای یک‌روزه در قالب این طرح اشاره کرد و گفت: اردوهایی را در امامزادگان شاخص استان برنامه‌ریزی کرده‌ایم و قصد داریم تا تمام امکانات را در اختیار ارگان‌ها و نهادهای مرتبط با اوقات فراغت قرار دهیم تا جوانان یک‌روز در فضای معنوی، آموزشی و تفریحی قرار بگیرند.
وی با مهم توصیف کردن چگونگی گذران اوقات فراغت جوانان، افزود: باید برنامه اوقات فراغت جوانان برنامه‌ریزی شده باشد چرا که هدف از اجرای این طرح غنی‌سازی اوقات فراغت است.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه درپایان اظهار کرد: این طرح در ۱۲ بقعه به عنوان محور در کنگاور، هرسین، کرمانشاه، بیستون، سرپل‌ذهاب اسلام‌آبادغرب و پاوه آغاز شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار