• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

مهر تحصیلی

مسابقات قرآن کریم

شمیم خدمت

47 نفر در مدرسه شبانه روزی کوثراهل بیت(ع) کرمانشاه ثبت نام شده اند

47 نفر در مدرسه شبانه روزی کوثراهل بیت(ع) کرمانشاه ثبت نام شده اند

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در مراسم افتتاحیه مدرسه شبانه روزی کوثراهل بیت(ع) از ثبت نام 47 نفر در این مدرسه خبر داد.

 شنبه 2 مرداد 1395   2279  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه:

مراسم افتتاحیه مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن کریم کوثر اهل بیت (ع) در کرمانشاه  روز شنبه دوم مردادماه با حضورفضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه و حجت الاسلام حسینی اراکی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

این مدرسه در محل مجتمع فرهنگی آل آقا در میدان آل آقا ابتدای خیابان منزه واقع شده است.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان کرمانشاه در مراسم افتتاح این مدرسه گفت: اولین مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) در استان فارس شهرستان استهبان افتتاح شده و هم اکنون نیز این مرکز با ۱۵۰ شعبه و ۶ مدرسه شبانه روزی مشغول به فعالیت است.

حجت الاسلام حسین قبادی خاطر نشان کرد: از سال ۷۵ تا کنون ۱۴۰۰ حافظ کل قرآن در این مدارس تربیت شده اند.

وی هدف از افتتاح این مدارس را تربیت حافظان قرآن کریم طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تربیت ۱۰ میلیون حافظ در کشور عنوان کرد.

قبادی خاطر نشان کرد: در استان کرمانشاه به دلیل مصادف شدن با فصل تابستان اولین دوره در قالب طرح «رحله» به مدت ۶۰ روز در مرکز استان برگزار که طی آن ۴ جزء قرآن حفظ می شود.

وی در پایان گفت: در این طرح ۴۷ نفر در دور اول ثبت نام کرده اند و این آمادگی را داریم که در این دوره از پسران بین ۱۴ تا ۲۲ سال ثبت نام به عمل آوریم.

 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار