کد خبر : 352252

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 6 آذر 1399
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان کرمانشاه
• ستاد برنامه ریزی طرح شهید سلیمانی در کرمانشاه تشکیل شد
ستاد برنامه ریزی "طرح شهید سلیمانی" به ریاست مدیرکل اوقاف استان در کرمانشاه تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ ستاد برنامه ریزی "طرح شهید سلیمانی" به ریاست مدیرکل اوقاف استان صبح امروز در کرمانشاه تشکیل شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی مدیرکل اوقاف استان در این جلسه گفت: این طرح یک طرح مقدس و معنوی است زیرا سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افتخار ماست و طرحی که مزیّن به به نام ایشان است باید از جمیع جهات با جدیت و کیفیت برگزار شود.

وی افزود: این شعار که" راه سلیمانی از کوچه خدمت به محرومین می گذرد" بسیار پر معناست و شما ملاحظه میکنید هرکجا مشکلی برای مردم ایجاد می شد از سیل گرفته تا زلزله و موارد اینچنین، رد پای این بزرگمرد دیده می شود و اگر ما رهرو واقعی او هستیم باید تمام توانمان را در جهت دستگیری از محرومین به کار بندیم.

مدیرکل اوقاف استان اظهار داشت: برخی از مردم در بحران کرونا از شرایط نامناسب اقتصادی رنج بردند و اگر کمک های مومنانه نبود دچار شرایط بسیار بدتری می شدیم و اوقاف نیز در این ایام‌پای کار کمک به مردم ایستاده و قطعا در این طرح نیز اقدامات قابل قبولی انجام خواهد داد‌.
وی توزیع ۴۵۰۰ بسته غذایی به ارزش هربسته حداقل ۳۵۰ هزار تومان،‌طبخ غذا توسط مراکز افق بقاع متبرکه، تهیه لباس گرم و توزیع نان را از اقدامات اداره کل اوقاف و امورخیریه استان در راستای اجرای این طرح عنوان کرد.