کد خبر : 352212

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 5 آذر 1399
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان کرمانشاه
• بازدید مدیرکل اوقاف استان از روند اجرایی ساخت بقعه احمدابن اسحاق(ره)
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از روند ساخت و ساز پروژه حرم حضرت احمد بن اسحاق قمی (ره) در سرپل ذهاب بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در معیت امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب با حضور در حرم احمد بن اسحاق (ره) از روند ساخت و ساز این پروژه مذهبی در شهرستان بازدید کرد.
حجت الاسلام و المسلمین صالحی در حاشیه این بازدید گفت : در سفر به شهرستان سرپل ذهاب به همراه امام جمعه این شهرستان از پروژه ساخت و توسعه حرم احمد بن اسحاق (ره)بازدید و روند اجرایی این پروژه مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود :  پروژه ساخت حرم احمد بن اسحاق سرپل ذهاب با همت مسئولین  استانی و تلاش و پیگیری های امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب در حال اجرا می باشد و پیشرفت فیزیکی مناسبی دارد.
 مدیرکل اوقاف استان تصریح کرد : ساختمان حرم احمد بن اسحاق در جریان زلزله سال ۱۳۹۶ به کلی تخریب شد و امروز با تلاش و پیگیری های انجام شده در حال ساخت می باشد که عملیات عمرانی آن تا پایان سال به اتمام خواهد رسید .
صالحی اذعان داشت : حرم احمد بن اسحاق یک مرکز فرهنگی و پایگاه بزرگ مذهبی در غرب کشور است که بعد از افتتاح و بهره برداری از آن در خدمت فرهنگ غنی و ناب شیعه قرار خواهد گرفت.