کد خبر : 352144

تاریخ درج خبر : سه شنبه 4 آذر 1399
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان کرمانشاه
• 4500 بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی در کرمانشاه توزیع می شود
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از توزیع 4500 بسته معیشتی در قالب "طرح شهید سلیمانی" از محل عواید موقوفات کرمانشاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدصالحی در این باره گفت: در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی تعداد 4500 بسته معیشتی در کرمانشاه توزیع می شود.
وی افزود: ارزش هر بسته 350 هزار تومان بوده و از محل عواید موقوفه حاج محمد تقی اصفهاتی تهیه شده اند و همزمان با هفته بسیج تا 13 دی ماه سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی میان خانوده های کم برخوردار استان توزیع می شود.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بیان داشت:این طرح در 11 بقعه متبرکه استان اجرا شده و با کمک مراکز افق این بقاع،بسته ها میان گروه های هدف توزیع می گردد.
وی با بیان ینکه اداره کل اوقاف استان در فاز اول و دوم بیماری کرونا خدمات خوبی به مردم ارائه داده است افزود: بدون شک ادامه راه شهید سلیمانی با خدمت به محرومین میسر است و موقوفات استان نیزهمواره در جهت دستگیری از محرومین و رفع مشکلات ایشان به بهترین شکل هزینه شده است.
وی اظهار داشت: علاوه بر توزیع بسته های معیشتی، طبخ غذا و توزیع نان رایگان نیز جزء اقداماتی است که در راستای اجرای این طرح انجام خواهد شد.
گفتنی است بقاع متبرکه، امامزاده ابراهیم، بقعه سیده فاطمه و زیارتگاه صاحب الزمان علیهم السلام کرمانشاه، امامزاده باقر (ع) بیستون، امامزاده احمد (ع) سنقر، امامزاده حسن(ع) اسلام آبادغرب، بقعه احمد ابن اسحاق(ره) سرپل ذهاب، بقعه سیدعبیدالله (رض) پاوه، امامزاده ابراهیم(ع) کنگاور،بقعه سیدجمال الدین (ع) فش و امامزاده مهدی (ع) هرسین بقاع مجری طرح می باشند