• امروز دوشنبه سوم اردیبهشت  1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف احسان ماندگار

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گزارش تصویری-برگزاری پنجمین آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن کریم  شهرستان سرپل ذهاب

گزارش تصویری-برگزاری پنجمین آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان سرپل ذهاب

پنجمین آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن کریم

 جمعه 29 بهمن 1395   140  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف استان کرمانشاه:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپلذهاب از برگزاری مرحله کتبی مسابقات سراسری حفظ قرآن کریم با حضور600 شرکت کننده در شهرستان خبرداد.
 

حجت الاسلام محمد قربانی درحاشیه برگزاری پنجمین آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم در سرپلذهاب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت حافظان قرآن کریم با هدف تربیت ده میلیون حافظ در سراسر کشور اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیز باهمت کارشناسان فرهنگی و قرآنی فعالیت ها و موفقیت های چشمگیری در این امر داشته است که اینک شاهد پایان مرحله ی پنجم آن هستیم .

 

وی افزود: همزمان با سراسر کشور، آزمون کتبی طرح تربیت حافظان قرآن کریم با حضور 600 دانش آموز در رشته های حفظ 1 جزء، 2جزء،3 جزء و 5 جزء و 150 موضوع درحسینیه احمد ابن اسحاق قمی (ره) سرپل ذهاب برگزار شد.

ایشان بیان داشت: پس از پایان مسابقه کتبی و مشخص شدن نفرات برتر به نفرات اول تا سوم جوایز و به همه شرکت کنندگان در آزمون کتبی طرح تربیت حافظان و قاریان قرآن کریم، گواهی نامه معتبر اعطا می شود

 

وی ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی و جذب جوانان به این معارف بسیار ماندنی و ارزشمند را از اهداف برگزاری این گونه آزمون ها بیان کرد.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب یادآور شد: پنجمین طرح تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان سرپل ذهاب از اردیبهشت ماه سال جاری با ثبت نام 750 نفر آغاز شده است.

 

شهرستان سرپل ذهاب درغرب استان کرمانشاه دارای جمعیتی بالغ بر 90 هزارنفرمی باشد.


 

تصاویر تکمیلی: 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار