• امروز یک شنبه سوم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

حضور 8 هزار متسابق کرمانشاهی در طرح بزرگ تربیت حافظان قرآنی

حضور 8 هزار متسابق کرمانشاهی در طرح بزرگ تربیت حافظان قرآنی

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه خبر داد

 جمعه 29 بهمن 1395   140  0      

 
 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف کرمانشاه:
 
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از حضور قریب به 8 هزار متسابق در طرح بزرگ تربیت حافظان قرآنی استان خبر داد.
 
 

حجت‌الاسلام مجید میرزایی پیش‌ازظهر امروز در مراسم پنجمین آزمون سراسری طرح حافظان قرآن کریم که در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: این مسابقات به عنوان بزرگ‌ترین رویداد قرآنی همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، تصریح کرد: بیش از هشت هزار نفر متسابق قرآنی در استان برای شرکت در طرح تربیت حافظان قرآن کریم به رقابت پرداختند.

وی یادآور شد: امسال بیش از پنج هزار و 520 نفر خواهر متسابق قرآنی و بیش از 2 هزار و 365 نفر برادر به همراه تعدادی از چهره‌های قرآنی استان به صورت آزمایشی در طرح بزرگ حافظان قرآن کریم شرکت کردند.

میرزایی ادامه داد: این آزمون‌های قرآنی در 19 پایگاه فرهنگی استان برگزار می‌شود و متسابقان حافظ قرآن‌ کریم پس از یک‌سال تلاش در این طرح معنوی حضور پیدا کردند.

به گفته این مسؤول، متسابقان قرآنی بعد از یک آزمون شفاهی در مرحله کتبی نیز شرکت کردند که پس از گذراندن این مراحل، افراد دارای رتبه 70 به بالا صاحب گواهی‌نامه و جوایزی از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه می‌شوند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، اظهار داشت: با عنایت پروردگار، طرح بزرگ تربیت حافظان قرآن کریم قریب به پنج سال است در کشور و استان برگزار می‌شود و با توجه به منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری در این خصوص، شاهد شکوفایی خوبی در حوزه قرآنی هستیم.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار