• امروز چهارشنبه چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف

وقف هدیه ای ماندگار

بیا نات مقام معظم رهبری در مورد وقف

اسامی برگزیدگان سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی  اعلام شد

اسامی برگزیدگان سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی اعلام شد

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه طی مصاحبه ای ، اسامی نفرات برتر مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم را به شرح ذیل اعلام کرد

 یک شنبه 30 آذر 1393   1314  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه :
اسامی برگزیدگان سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم اعلام شد
حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه طی مصاحبه ای ، اسامی نفرات برتر مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم را به شرح ذیل اعلام کرد .
مقطع بزرگسالان( بخش برادران )
رشته قرائت :
1- معین رنجبر (کرمانشاه ) 2- امین عبدی (کرمانشاه ) 3- علی نیکی ( کرمانشاه )
رشته ترتیل :
1-محمد سعید ساری اصلانی (کرمانشاه ) 2-حامد نورایی (اسلام آباد غرب ) 3-صحبت اله هاشمی( کرمانشاه )
حفظ 10 جزء :
1-علیرضا نظری (کرمانشاه ) 2- دلشاد محمدی (کرمانشاه ) 3- سید هادی شاهمحمدی ( کرمانشاه )
حفظ 20 جزء :
1-مهدی پریزاد (کرمانشاه )
حفظ کل :
1-جهانگیر سرخوندی (کرمانشاه ) 2- محسن جعفری والا (کرمانشاه ) 3- معاذ حکیمی (پاوه)
مقطع بزرگسال ( بخش خواهران ) :
رشته قرائت :
1-ثمین کرم (کرمانشاه ) 2- زهرا سهرابی (کرمانشاه ) 3- بهاره پانیاز (کرمانشاه )
رشته ترتیل :
1-فرشته مرادی (کرمانشاه )2 –معصومه کهریزی (کرمانشاه ) 3-فاطمه زارع (کرمانشاه )
حفظ 10 جزء :
1-زهرا خمان حاتمی (اسلام آباد غرب ) 2- زهرا زمانی (سنقرکلیایی ) 3- شهناز حیرانی (کرمانشاه )
حفظ 20 جزء :
1-فرزانه ناصری (اسلام آباد غرب ) 2-هدی واعظی (سنقر کلیایی ) 3- حاجیه موسوی (کرمانشاه )
حفظ کل :
1- سارا دوست مرادی (کرمانشاه ) 2-لیلا حاجی علیانی (کرمانشاه ) 3-شمسی پناهی (کرمانشاه )
مقطع شکوفه ها (برادران ) :
رشته قرائت :
1-مهدی اسماعیلی (کرمانشاه ) 2-علی افشار (کرمانشاه ) 3- مبین سلطانی
رشته ترتیل :
1-محمد سلطانی (کرمانشاه ) 2-پارسا حق شناس (پاوه ) 3- مبین سعیدی (پاوه )
حفظ 10 جزء :
1-نوید کرمی (کرمانشاه ) 2- امید امیری (کرمانشاه ) 3-علیرضا حقیقی (سنقر)
حفظ 20 جزء :
1- امیر حسین امیری (کرمانشاه )
حفظ کل :
1-علیرضا اکبری (کرمانشاه )
مقطع شکوفه ها ( بخش خواهران ) :
رشته قرائت :
1- محیا یاری (کرمانشاه )2- زهرا شهرستانی (کرمانشاه )2- فائزه سعیدیان (اسلام آباد غرب )
رشته ترتیل :
1-فائزه بخشی (سرپل ذهاب ) 2-یسری عظیمی (جوانرود) 3- محدثه خزائی (کنگاور )
حفظ 10 جزء :
1-آیدا محمدی (روانسر) 2-کیمیا یاری (روانسر)
حفظ 20 جزء :
1-اسری درویشی (روانسر )
حفظ کل :
1-فاطمه میرکی (روانسر) 2-فاطمه جعفری (روانسر )
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار